1094 відгуків
promo_banner

Прийом та відправка замовлень після перемоги!

+380 (98) 208-35-84

Ляльки Enchantimals Энчантималс

Enchantimals Энчантималс - це чарівні персонажі, які разом зі своїми друзями вихованцями живуть в магічному лісі під назвою "Вондервуд". Вони не тільки є мешканцями чарівного лісу, але і його зберігачами. У цій важливій та нелегкій справі допомагають їм лісові друзі, які дуже схожі на головних героїв. Кожен персонаж працює над створенням рівноваги, миру і гармонії серед усіх живих істот і володіє унікальним талантом.

в виде галереив виде списка
Фелісіті Лисичка і лисеня Флік

Лисичка Фелісіті - дуже швидка, допитлива і розумна. Фелісіті природжений лідер і завжди готова до пригод. Вихованець лисеня Флік володіє гострим зором, нюхом і слухом. Фелісіті і Флік ніколи не сидять на одному місці і 
дуже люблять досліджувати чарівний ліс і відкривати незвідані місця. 

 

Карина Коала і вихованець Деб

Карина Коала – дуже лагідна і добра. Карина Коала настільки любить свого вихованця і друзів, що завжди шукає привід їх обійняти. Навіть якщо обійми виходять дуже сильними.   

 

 

 

Брі Кроля і зайчик Твіст

Брі Кроля – сама винахідлива і енергійна. Сама себе Брі представляє, як - головна по гвинтиках і виробам. Разом зі своїм кращим другом Твистом, Брі люблять придумувати і реалізовувати різні проекти. І чим складніший проект, тим краще.

 

Лорна Баранчика і ягня Флэг

Лорна Баранчика - мила і доброзичлива. Дуже любить спорт і тренуватися зі своїм кращим другом ягням Флэгом. Разом вони справжня команда.

 

 

Пэттер Павича і павич Флеп

Пэттер Павича - дуже товариська і самовпевнена. Пэттер і вихованець Флеп дуже люблять співати, особливо добре виходить співати, як раз у павича Флэпа. Коли Павлина чогось злякається, то починає дуже багато розмовляти і видавати дивні звуки. Пэттер Павича дуже пишається своїм розкішним оперенням і любить сміятися разом з кращими друзями.

Сейдж Скунси і скунс Кейпер

Сейдж Скунси – сама весела і оптимістична. Разом зі своїм вихованцем скунсом Кейпером любить складати нові пісні, а в перерві від творчості розігрувати своїх друзів і подорожувати.

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner